Badem Göz Estetiği Fiyatları

badem-goz-estetigi-fiyatlari

Badem Göz Estetiği Fiyatları

Gözlerin badem göz formuna kavuşması hemen her kadının arzu ettiği estetik göz şeklidir. Badem göz tanımı halk arasında, özellikle kadınların sıkça kullandığı bir ifadedir. Son 1 yıldan itibaren göz şeklinin badem göz formuna kavuşturulmasıyla ilgili estetik ve plastik cerrahi alanında Doç. Dr. Tayfun Türkaslan tarafından geliştirilen ve kendisi tarafından uygulanan artık özel bir teknik vardır. Badem göz estetiği adı verilen bu yöntemle, anatomik olarak dış kenarı aşağı doğru düşük olan, yüze üzgün, olduğundan yaşlı ve yorgun bir ifade katan göz yapıları mini cerrahi operasyon dahilinde 30 dakikada kalıcı ve izsiz olarak bilimsel güzel göz ölçülerine getirilmektedir. Hızlı bir iyileşmenin ardından, göz dış kenarları iç kenarlarından daha yukarıda çekik ve badem göz pozisyonuna getirilmektedir.

Göz kapağındaki bozulmalar badem göz estetiğini nasıl etkiler?

Göz kapağı estetiğiyle birlikte de uygulanan badem göz estetiği operasyonu özellikle Anadolu’da yaşayan insanların genellikle göz yapılarındaki düşüklüğün ortadan kaldırılmasında etkili ve yüz güldüren sonuçlar veriyor. Badem göz operasyonu, göz kapaklarında sorunlar varsa tek başına istenilen etkili sonuçları vermekten uzak kalabilir.  Bu nedenle mutlaka göz kapaklarındaki sarkma, torbalanma, gevşeme ve düşme sorunları göz kapağı estetiği ameliyatıyla tedavi edilmelidir.

Badem göz estetiği fiyatları nasıl belirlenir?

Badem göz estetiği, sonuçları itibarıyla yüz ifadesine kalıcı bir şekilde enerji katan, gözleri gençleştirip bakışları canlandıran bir operasyondur. Badem göz estetiği fiyatları genellikle merak edilen ve araştırılan bir konudur. Hasta adaylarının ilk başvurduğu yer internettir. İnternette veya herhangi bir yayın organında badem göz estetiği ya da başka estetik ve sağlık hizmetlerinin ücretlerinin yayımlanması yasaktır. Burada en doğru bilgi doktor muayenesi sonrasında alınabilir. Çünkü, doktor göz yapınızı inceleyerek, badem göz işleminin sonucunu etkileyecek herhangi başka bir göz çevresi deformasyonu olup olmadığını tespit edip planlamasını buna göre yapacaktır. Badem göz ameliyatı fiyatını belirleyen unsurlar şunlardır: Kişinin göz yapısının durumu, operasyonunun yapılacağı hastanenin ve anestezistin alacağı hizmet bedeli ve cerrahi ücretidir. Burada hastanelerdeki ücret yelpazesinin farklı olacağı hasta açısından dikkate alınmalıdır.

Tayfun Türkaslan’ın çalışmalarını Facebook, İnstagram veya Youtube sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Kaynakça:

About Author

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

Doçent Doktor Tayfun Türkaslan; İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) başarılı olarak, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. 1997 yılında İngiltere’de St James Seacroft University Hospital çalıştı. Yaklaşık 6.5 yıl süren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası ihtisasını tamamlayarak Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu. Aynı yıl İstanbul Yavuz Selim Hastanesine Plastik Cerrahi Uzmanı olarak atandı. Burada 16 ay çalıştıktan sonra eski adıyla Vakıf Gureba Eğitim Araştırma Hastanesi şimdiki adıyla Bezm-i alem Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde 7 yıl çalıştı. 2010 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi temel alanında Üniversite Doçenti unvanını aldı. Buradaki görevinden ayrılıp kendi kurduğu Estetikport Estetik Cerrahi’de profesyonel olarak hastalarına hizmet vermeye başladı.