Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

 Penis Boyu Uzatan Yiyecekler Nelerdir?

 Penis Boyu Uzatan Yiyecekler Nelerdir?

Penis boyu yetişkin erkeklerin neredeyse tamamının en temel problemlerinin başında gelir. Bu durumu, penis boyunu büyütmek yönünde değiştirmek için birçok yöntem denenir ki,  Penis Boyu Uzatan Yiyecekler Nelerdir? Sorusu da bu noktada sorulan soruların içerisinde yer alır. Penis boyu artıran besinler, penisi büyüten vitaminler, penisi büyüten besin takviyeleri ve daha pek çok ifade özellikle internet ortamında sıkça karşımıza çıkar. Pekiyi gerçekte  Penis Boyu Uzatan Yiyecekler Nelerdir?

Penis boyunu uzatmak, her erkeğin istediği bir sonuçtur. Elbette birçoğumuz uzun ancak işlevi yeterli olmayan veya gereğinden uzun bir penisin dezavantajlarını bu noktada düşünmeyiz. 20 santim penis elde etmek için özellikle ergenlikte birçok erkeğin umulmadık yollara başvurulduğunu biliyoruz. Burada hatalı uygulamalar gerçekleştirmemek ve kötü niyetli satıcıların tuzağına düşmemek gerekir.  Penis Boyu Uzatan Yiyecekler olarak satılan bazı ürünlerin ciddi şekilde zararlı olduğu unutulmamalıdır.

Penis boyuna etki eden yiyecekler

Penisin ereksiyon halindeki nihai boyutu, gerçek boyutundan farklı olabilir. Zira kimi erkekler tam ereksiyon olamayabilir. Bu durumda penis sertleşip, dikleşmiş gibi görünse de aslında basınç nihai boyuta gelmesine yeterli olmayabilir. Bu basıncın elde edilmesi ise birçok diğer faktörle ilgilidir. Ereksiyon olmayı sağlayan yiyecekler olarak bazı gıdaların bu noktada kullanılabileceğinden bahsedebiliriz.

Ancak burada belirtilmesi gereken önemli husus, penisin sertleşmesi için kimyasalların alınmasının sakıncalı olduğudur. Bunun yanında, kalp, tansiyon ve şeker gibi sorunları olanların zaten uzun süreli efor sarf etmelerinin riskli olması sebebiyle herhangi bir sertleştirici almamaları son derece önemlidir. Zaten bu ürünlerin, penisin boyuna herhangi bir etkisi de yoktur. Penis mevcut büyüklüğü ile maksimum sınırına ulaşabilir, ancak büyüklüğü bu nedenler artmaz.

Yiyeceklerin Penis Boyunu Artırması

Penis boyu beslenme ile değişmez. Bunun açıkça altı çizilmelidir ki, ne yerseniz yiyin, genetik olarak sahip olduğunuz penis boyu sınırını büyütmeniz mümkün değildir. Yiyecekler sadece sınırınızın son noktasına kadar erekte olmanızı destekleyebilir ki, bu çok eskiden beri bilinen bir yöntemdir. Ülkemizde keşfedilmiş mesir macunu, buna örnek besinlerin başında gelir. Ama tekrar belirtmek gerekir ki, bu penis boyunu büyüten bir besin değil, ereksiyonu mümkün kılan bir besindir. Sertleşme sorunu yaygın bir sorundur ki, tam sertleşmeme gibi durumlarda, penisin tam boyuna ulaşmaması nedeniyle bu besin tercih edilebilir.

Ancak bu durumda dahi, başkaca sağlık sorunlarınız olmamalıdır. Şeker ihtiva eden besinler diyabeti olanları, diğer baharatlar ise kalp ve damar hastalarını ciddi şekilde olumsuz etkileyebilir.

 Penis Boyu Uzatan Yiyecekler Nelerdir? Sorumuzun cevabını umutla okuduğunuzu ve hemen bir sonuca ulaşmayı beklediğinizi biliyoruz. Maalesef bu beklentinizi karşılıksız bırakmak zorundayız. Zira vücudun hiçbir bileşeninde olmayan biçimde penisin boyunu etkileyen faktörlerin neler olduğu ve bu organın büyümesi için neler yenilebileceği gibi bir bilgi söz konusu değildir.

Penis boyunun genetik özelliklerle doğrudan ilişkisi söz konusu olduğu bilinir. Çok sağlıklı beslenen toplumlarda dahi, penis boyunun doğru orantılı olarak büyüdüğü söylenemez.

Örneğin; deniz mahsüllerinin vücut için çok faydalı olduğunu biliriz.  Penis Boyu Uzatan Yiyecekler Nelerdir? Sorusuna cevap olarak balık ve benzeri deniz mahsullerinin verilmesini bekleriz ama böyle bir durum söz konusu değildir. Dünya penis boyu indeksinde, en çok deniz mahsulü tüketen Japonya alt sıralarda iken, neredeyse hiç deniz mahsulünün tüketilmediği Sudan ilk sıradadır.

Dolayısıyla besinlerin, ne gelişme çağında ne de sonrasında penisi büyütüyor olduğuna dair bir veri söz konusu değildir. Bu gibi bilgilere itibar edilmemeli ve çok ciddi bir penis boyu problemi yaşanıyor ise penis büyütme operasyonlarında uzman hekimlerle görüşülmelidir.

Penis büyütme için besin arayışı yerine tıbbi çözümler arayın

Estetik cerrahi uzmanları,  Penis Boyu Uzatan Yiyecekler Nelerdir? Sorusuna cevap aramaktan çok daha kolay ve hızlı biçimde sizi sonuca ulaştırabilirler. Penis boyu büyütme, penis kalınlaştırma ve penis estetiği gibi ihtiyaçlarınız için estetik cerrahlar size uzman tıbbi desteği sunar. Penisi büyüten gıdalar ararken zarar görmemek için, vücudunuzla ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce mutlaka uzmanlarla görüşün. Tıbbi onayı olmayan uygulamalara asla yönelmeyin ve bitkisel olduğu iddia edilen merdiven altı ürünleri kesinlikle kullanmayın. Penis büyütmek için en bilinen yöntem estetik cerrahidir ve ülkemizde bu uygumalar başarıyla yapılmaktadır.

About Author

Tayfun Türkaslan

Doçent Doktor Tayfun Türkaslan; İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) başarılı olarak, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. 1997 yılında İngiltere’de St James Seacroft University Hospital çalıştı. Yaklaşık 6.5 yıl süren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası ihtisasını tamamlayarak Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu. Aynı yıl İstanbul Yavuz Selim Hastanesine Plastik Cerrahi Uzmanı olarak atandı. Burada 16 ay çalıştıktan sonra eski adıyla Vakıf Gureba Eğitim Araştırma Hastanesi şimdiki adıyla Bezm-i alem Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde 7 yıl çalıştı. 2010 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi temel alanında Üniversite Doçenti unvanını aldı. Buradaki görevinden ayrılıp kendi kurduğu Estetikport Estetik Cerrahi’de profesyonel olarak hastalarına hizmet vermeye başladı.

Related posts