Tayfun Türkaslan Kimdir ?

Tayfun Türkaslan Kimdir ?

Tayfun Türkaslan; Estetik ve plastik cerrahi olma yolundaki serüvenine Ege Üniversitesi Tıp fakültesinde başlamış ve fakülteden mezun olduğu sene elde ettiği TUS başarısı ile İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlığına başlamıştır. Burada başlayan uzmanlığının hemen ardından İngiltere’nin önemli okullarından birisi olan St. James Secroft University’de çalışmalarına devam etme hakkı kazanan hekim, 6.5 yıl boyunca burada uzmanlık periyodunu tamamlamış ve uzman hekim sıfatını kazanmıştır. 

Uluslar arası standartları bulunan bir okulda uzmanlığı elde ettikten sonra Türkiye’ye dönen hekim, İstanbul Yavuz Selim Hastanesinde bir süre çalıştıktan sonra, Eski adı Vakıf Gureba olan, bugün ismi ile Bezmi Alem Üniversitesi Tıp Fakültesinde çalışmaya başlamıştır. 7 yıllık çalışmanın ardından Doçent unvanını elde eden hekim, bu sürecin ardından hastane çalışmalarına son vererek kendi kliğinde hizmetlerini arz etme yolunu tercih etmiştir.

Yeni Nesil Estetik Cerrahi Uygulamaları

Özellikle estetik cerrahi alanında, bir çok alanda çalışması bulunan Tayfun Türkaslan; hemen her ihtiyaca uygun prosedürleri sunma deneyim ve donanımına sahiptir. Uzmanı olduğu ve yetkilendirildiği alanda ihtiyaç duyulabilecek her noktada hastalarına hizmet verme misyonu ile çalışmalarını sürdüren hekim, yeni nesil tıbbi protokolleri de hızla çalışmalarına dahil etmektedir. Bu noktada uzmanlık alanına giren tüm konularda hekimden destek talep edilebilmektedir.

Tayfun Türkaslan kliniği mesai saatleri dahilinde hastalara randevu vermek üzere telefon hattı üzerinden, whatsapp ile ve elektronik posta ile ulaşılabilir durumdadır. Soru ve sorunlarınızı bu destek hatları üzerinden ulaştırabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

Tayfun Türkaslan Çalışma Alanları

Doçent Doktor Tayfun Türkaslan; plastik ve estetik cerrahi uzmanı olarak; Liposuction, Meme Estetiği, Migren cerrahisi, Vücut germe, Dolgu ve renskonstrüktif cerrahi uygulamaları sunar. Vaser liposuction ve lipomatik uygulamaları gibi, gelişimiş teknolojileri gerektiren uygulamaları da alabileceğiniz klinikte, sağlık bakanlığı standartları ve evrensel tıbbi protokollere uygun hizmet verilmektedir. Hekimim hizmet verdiği diğer alanlar; yüz germe, bacak germe, karın germe, kol germe, alın germe, ameliyatsız cilt germe uygulamaları, badem göz estetiği, brezilya pop estetiği, penis büyütme ve vajina estetiği şeklinde sıralanmaktadır.

Tayfun Türkaslan’ın çalışmalarını Facebook, İnstagram veya Youtube sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Diğer kaynaklar:

http://www.milliyet.com.tr/pembenar/doc-dr-tayfun-turkaslan/

https://www.uzmantv.com/uzman/plastik-rekonstruktif-ve-estetik-cerrahi-uzmani-doc.-dr.-tayfun-turkaslan

https://www.onlineestetik.com/doc-dr-tayfun-turkaslan/

About Author

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

Doçent Doktor Tayfun Türkaslan; İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) başarılı olarak, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. 1997 yılında İngiltere’de St James Seacroft University Hospital çalıştı. Yaklaşık 6.5 yıl süren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası ihtisasını tamamlayarak Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu. Aynı yıl İstanbul Yavuz Selim Hastanesine Plastik Cerrahi Uzmanı olarak atandı. Burada 16 ay çalıştıktan sonra eski adıyla Vakıf Gureba Eğitim Araştırma Hastanesi şimdiki adıyla Bezm-i alem Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde 7 yıl çalıştı. 2010 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi temel alanında Üniversite Doçenti unvanını aldı. Buradaki görevinden ayrılıp kendi kurduğu Estetikport Estetik Cerrahi’de profesyonel olarak hastalarına hizmet vermeye başladı.

Related posts