Penis Büyütme Ameliyatı Çeşitleri

Penis Büyütme Ameliyatı Çeşitleri

Erkekler için en önemli ve hayati organlardan biri olan penislerde yaşanan sorunlarda aynı şekilde önemlidir.

Genellikle penislerde yaşanan sorunlar; eğrilik, yeterince büyük olmaması,penisin kalın olmaması ve gömülü penis sorunudur. Bunların arasında herhangi birine sahip olan erkekler için bu son derece önemli bir sorun olmaktadır. Penis büyütme ameliyatları ile tüm bu sorunlara ise kolaylıkla çözüm bulunabilmektedir.

İşlem hakkında bilgi verecek ve penis büyütme ameliyatı fiyatları konusuna değinecek olursak.

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları

Penis organında yaşanan sorunların tedavisi için kullanılan farklı yöntemler vardır. Her bir yöntem ile etkili ve başarılı bir şekilde sonuçlar elde edilmektedir.

Hastaların muayene edilmesi sonrasında uygun olan yöntem belirlenmekte ve hastalara bu yöntemlerden biri uygulanmaktadır.

Penis büyütme ameliyatı çeşitleri genel olarak şöyle olmaktadır;

  • Penis kemiği ile penis kökünü birbirine bağlayan bağ olarak bilinen ligament bağının kesilmesi ile yapılan işlem ilk sıradadır. Bu yöntem günümüzden fazla tercih edilen son derece etkili bir yöntemdir. Bu işlem uygulanan kişilerin penisinde ortalama 2-5 cm arasında bir büyüme söz konusu olur.
  • İkinci yöntem tek başına tercih edilebildiği gibi ilk yöntem ile birlikte de uygulanma özelliğine sahiptir. Bu yöntemde kişilerin testis torbaları ile penis ucu arasında bulunan mesafe uzatılabilir.
  • Skrotum bağlantısının kesilerek genişleme sağlanılması şeklinde uygulanan üçüncü yöntem de diğer ikisi kadar etkili bir işlemdir. 3 işlemin de ortak yönü kapalı ve acısız bir biçimde gerçekleştiriliyor olmalarıdır.

Penis Büyütme Ameliyatı Kimler İçin Uygundur?

Penis büyütme ameliyatları konusunda kişilerin merak ettiği ve bilgi almak istediği birçok konu vardır. Konunun önemli olması ve kişilerin alenen sormakta çekinmesi sebebi ile de birçok kulaktan dolma yanlış bilgi söz konusudur.

Öncelikle en fazla merak edilen konulardan biri olan penis büyütme ameliyatı kimler için uygundur sorusuna cevap verecek olursak. Bu işlem için kişilerin öncelikle belirli bir yaşın üzerinde olması gerekir. Tabi penis eğrili ile bu durum karıştırılmamalıdır.

Penis büyütme operasyonları geçirecek olan kişilerin ergenlik dönemini aşmış ve artık peniste büyüme gerçekleşmesi mümkün olmayan kişiler olması gerekir. Bunun dışında merak edilen bir diğer önemli konu olan penis büyütme ameliyatı fiyatları konusundan bahsedecek olursak.

İstanbul Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları

İstanbul penis büyütme ameliyatı fiyatları hakkında detaylı bilgi verecek olursak. Öncelikle operasyonun kişilerin hayatını olumsuz etkilemeyeceğini aksine oldukça olumlu etkileyecek faydalar sağlayacağını belirtmek isteriz.

Asıl konu olan penis büyütme ameliyatı fiyatları konusuna dönecek olursak. Bilindiği gibi estetik operasyonlarda fiyat bilgisi vermek oldukça güçtür. Çünkü işleme ilişkin belirlenen ücret kişiden kişiye değişen bir durumdur.

Kişilerin işlem için ödeyeceği ücreti öğrenmesi için mutlaka muayene olması ve uygulanacak olan yöntemin belirlenmesi gerekir. Ayrıca klinik ve doktor seçimi de yine ücreti etkileyecektir.

Tayfun Türkaslan’ın çalışmalarını Facebook, İnstagram veya Youtube sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Kaynakça:

About Author

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

Doçent Doktor Tayfun Türkaslan; İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) başarılı olarak, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. 1997 yılında İngiltere’de St James Seacroft University Hospital çalıştı. Yaklaşık 6.5 yıl süren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası ihtisasını tamamlayarak Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu. Aynı yıl İstanbul Yavuz Selim Hastanesine Plastik Cerrahi Uzmanı olarak atandı. Burada 16 ay çalıştıktan sonra eski adıyla Vakıf Gureba Eğitim Araştırma Hastanesi şimdiki adıyla Bezm-i alem Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde 7 yıl çalıştı. 2010 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi temel alanında Üniversite Doçenti unvanını aldı. Buradaki görevinden ayrılıp kendi kurduğu Estetikport Estetik Cerrahi’de profesyonel olarak hastalarına hizmet vermeye başladı.

Related posts